Lazer Epilasyon

ileadmin

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları için yandaki formu doldurun. Size hemen ulaşalım. Beylikdüzü –  Avcılar lazer epilasyon.

Alexandrite lazer epilasyon Avcılar

Alexandrite lazer epilasyon

Alexandrite lazer epilasyon

Alexandrite lazer sistemi oldukça bilinen lazerlerden biridir. Bu lazerler hızlı pratik ve en az ağrısı olan lazer sistemidir. Bu özellikleri dolayısıyla ülkemizde popüler olmuş lazerlerdir.

Alexandrite lazerler sadece açık cilt tiplerinde kullanılabilen lazerlerdir. Bu nedenle bir klinikte alexandrite lazer var ise diyot lazerle kombine edilmesi gereklidir.

Alexandrite lazerler yüz bölgesinde kullanılmaması gereken lazerlerdir. Bu lazer sisteminin en önemli dezavantajı yüz bölgesindeki tüylerde ters etki ile artışa neden olabilmesidir.

Alexandrite lazer derin yerleşimli sırt, kol ve omuz bölgelerinde de başarısız olabilmektedir. Bu nedenle derine inen diyot lazerlerle kombine edilmelidir.

Diode lazer Avcılar

Diode lazerler oldukça bilinen epilasyon lazerleridir. Lazer üretimi diyot maddesinden kaynaklandığından bu ad verilir. Lazer karakterlerinden dolayı açık ve koyu tüm cilt tiplerinde uygulanabilir. Bu lazerler ciltte yeterli derinliğe inen ve melanin ismindeki boya maddesine iyi tutunan lazerlerdir. Bu özelliklerinden dolayı oldukça etkili epilasyon sağlarlar.

Diode lazerlerin en büyük üstünlükleri yüz bölgesinde, ense ve boyunda diğer lazerlerden daha etkili olmalarıdır. Tüm vücut bölgelerinde bütün lazerler kadar ve hatta biraz daha etkilidirler. Bu lazer sistemi alexandrite lazerden biraz daha ağrılıdır.

Diode lazer kullanımı alaexandritee lazerin neden olabileceği tüy tetiklenmelerine neden olmaz. Bu nedenle bu lazer sistemi yüzde oldukça etkili ve sorunsuz epşilasyon sağlar.

Sırt gibi kol gibi derin yerleşimli tüylerde de diyot lazerler etkili lazerlerdir.

 2017 Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları Avcılar

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Yüz 202 TL
Çene 64 TL
Bıyık 64 TL
Bacaklar Tüm 745  TL
Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın